O nás

 V současné době působí na trhu několik stovek cestovních kanceláří a agentur a jen několik málo společností nabízí obdobné služby jako my. Zaměřujeme se především na zprostředkování ubytovacích služeb pro firemní zákazníky, organizace, školy a širokou veřejnost. Prodáváme zájezdy do celého Světa on-line. 

Poskytujeme  průvodcovské a překladatelské služby pro CK a nabízíme tuto činnost i ostatním organizacím. Specializujeme se na Alpské země, dále na Nizozemí a Polsko. 

Zajišťujeme pobyty v celé  Evropě, naší specialitou jsou především Alpské země. Nejsme tedy cestovní kanceláří – nepořádáme zájezdy, ale cestovní agenturou, jež klientům dle zadaných požadavků vyhledá zemi, lokalitu a požadovaný typ ubytování, kde zamýšlí trávit svou dovolenou, uspořádat firemní školení, školu v přírodě, školní lyžařský pobyt nebo prostě jen dovolenou, a to kdekoliv v Evropě. Využíváme moderních internetových technologií a komunikace s dodavateli služeb.

Svůj hotel, apartmán, letenku, firemní cestu, zájezd či dovolenou si můžete také sestavit  a jednoduše zakoupit on-line,  na našem Zájezdovém portále, z pohodlí domova… 

Proč zajištění pobytu a dovolené nebo školení právě od nás? Nabízíme individuální přístup ke všem zákazníkům. Jsme flexibilní a vašim požadavkům vyjdeme vstříct. Ušetříte nemalé finanční prostředky. Připravíme pobyt přesně podle vašich představ. Známe velmi dobře naše partnery – hotely, penziony, horské chaty. Víme jak dobrou či špatnou mají kuchyni, pokoje a jaké jsou možnosti sportovního nebo kulturního vyžití v dané oblasti. S klientem osobně probereme veškeré možnosti a specifika rekreace. Doporučíme, poradíme,vyhledáme a objednáme ubytování, vytvoříme finanční rozpočet.

Spolupracujeme s jedničkami na trhu v oblasti cestovního ruchu a prověřenými CK – Poznáním, CK Sunny Travel, CK Adventurou, CK Mundo a další…  Dále se servery Booking.com, Letuška, Student Agency, Anchoice aj. 

Společnost David Klaus Travel Manager Service má klienty z řad malých i velkých firem, organizací, škol i kolektivů. Tyto skupiny využívají naše služby, zejména proto, že s cestováním má zakladatel společnosti – David Klaus, dlouholeté a bohaté zkušenosti. Ze svých cest si přivezl řadu důležitých kontaktů, přátel a spolehlivých obchodních partnerů, v Alpských zemích – Švýcarsku, Rakousku, Německu, Itálii a z dalších zemí Evropy – Francie, Holandska, Španělska, Belgie, proto může nabídnout cenné informace a rady svým klientům. 

Náš cestovatelský server má velmi kvalitní spolupracovníky, kteří vám poskytnout servis od 9.00-20.00 hodin po celý rok, včetně víkendů. Budeme rádi pokud nás kontaktujete, nejlépe elektronickou poštou či telefonem nebo si s námi domluvíte obchodní schůzku.

 

David Klaus