CZK / person / night / double room with breakfast About Us | David Klaus | travel manager service

About Us

Currently působí na trhu několik stovek cestovních kanceláří a agentur a jen několik málo společností nabízí obdobné služby jako my. We focus primarily on mediation accommodation services for business customers, organization, schools and the general public. Prodáváme zájezdy do celého Světa on-line.

Poskytujeme průvodcovské a překladatelské služby pro CK a nabízíme tuto činnost i ostatním organizacím. Specializujeme se na Alpské země, dále na Nizozemí a Polsko.

We provide accommodation v celé Evropě, naší specialitou jsou především Alpské země. Nejsme tedy cestovní kanceláří – not organize tours, ale cestovní agenturou, clients according to specified requirements locates country, location and the type of accommodation, where he intends to spend their holidays, uspořádat firemní školení, school in nature, školní lyžařský pobyt nebo prostě jen dovolenou, a to kdekoliv v Evropě. Využíváme moderních internetových technologií a komunikace s dodavateli služeb.

Svůj hotel, apartment, letenku, business trip, zájezd či dovolenou si můžete také sestavit a jednoduše zakoupit on-line, na našem Zájezdovém portále, z pohodlí domova…

Why stay and ensure a holiday or training from us? Nabízíme individuální přístup ke všem zákazníkům. Jsme flexibilní a vašim požadavkům vyjdeme vstříct. Ušetříte nemalé finanční prostředky. Prepare stay exactly the way you want. We know very well our partners – hotels, pensions, huts. We know how good or bad a kitchen, rooms and what are the possibilities of sport or cultural activities in the area. With the client personally discuss all possibilities and specifics recreation. Recommend, advise,vyhledáme a objednáme ubytování, create a financial budget.

Spolupracujeme s jedničkami na trhu v oblasti cestovního ruchu a prověřenými CK – Cognition, CK Sunny Travel, CK Adventurou, CK Mundo a další… Dále se servery Booking.com, Letuška, Student Agency, Anchoice aj.

By David Klaus Travel Manager Service má klienty z řad malých i velkých firem, organizations, Schools and groups. Tyto skupiny využívají naše služby, zejména proto, že s cestováním má zakladatel společnosti – David Klaus, dlouholeté a bohaté zkušenosti. Ze svých cest si přivezl řadu důležitých kontaktů, přátel a spolehlivých obchodních partnerů, v Alpských zemích – Switzerland, Austria, Germany, Itálii a z dalších zemí Evropy – France, Netherlands, Spain, Belgium, proto může nabídnout cenné informace a rady svým klientům.

Náš cestovatelský server má velmi kvalitní spolupracovníky, who will provide servis od 9.00-20.00 hours all year, including weekends. We will be glad if you contact us, nejlépe elektronickou poštou či telefonem nebo si s námi domluvíte obchodní schůzku.

 

David Klaus