Ischgl, Galtür, Kappl, See

Lyžování na nejvybranější úrovni, koncerty za účasti světových star v alpské metropoli životního stylu Ischglu, dokonalé potěšení pro rodiny v Silvaparku Galtür, to nejlepší pro děti v zážitkovém parku Sunny Mountain Erlebnispark Kappl,  zimní pohádka v See – Paznaun v Tyrolsku nabízí zimní zážitky v řádu superlativů a s maximální rozmanitostí   Zájezdy Ischgl on-line

Ischgl –  alpská metropole životního stylu

V Ischglu v tyrolském Paznaunu se myslí a žije v samých „nej“. V zimě se zde spojuje v dokonalém souznění vynikající nabídka zimního sportování a nepřekonatelná škála zábavy. „Vesnice“ Ischgl s 1.500 obyvateli není jen všeobecně známým, dokonalým a mnohonásobně vyznamenaným rájem zimních sportů, kde to žije zábavou čtyřiadvacet hodin denně. Koncerty Top oft he Mountain se světovými hvězdami uprostřed sjezdovky představují jedinečnou zábavu, horské  chaty zase nabízejí gurmánské požitky a exkluzivní lyžařskou gastronomii v prostředí avandgardní architektury. Ischgl je samozřejmě dokonalou lyžařskou oblastí, mimochodem největší propojenou v Tyrolsku (240 kilometrů sjezdovek) – s nejmodernějšími lanovkami a vleky a jistotou sněhu až do začátku května.

Silvapark Galtür

Pod zvučným názvem Silvapark se skrývá koncept, který přináší nový rozměr zimního sportování právě pro rodiny. Celá lyžařská oblast je rozdělena do speciálních komplexů, které každému příznivci lyžování a snowboardingu umožňují užít si zimních radovánek, něco nového se naučit nebo něco nového vyzkoušet. Pro každý stupeň pokročilosti se nabízí komplex šitý na míru se zajímavými úkoly a výzvami. Při prvním sněhovém safari na světě lze tuto oblast zimních sportů poznat v celé její různorodosti. Spektakulární a romantické zároveň je noční lyžování na osvětlené sjezdovce, dlouhé přes 2 kilometry. Navzdory veškeré „akci“ zůstal však Galtür takový, jaký byl odjakživa: tyrolská horká vesnice se spoustou šarmu a původních tradic ve vysoko položené alpské krajině

Kappl a See

Uprostřed majestátního světa hor leží idylické horské vesnice Kappl a See a lákají k pravým lyžařským radovánkám až do nadmořské výšky 2.700 metrů. Rozlehlé lyžařské oblasti jsou zárukou nezapomenutelnéo zimního zážitku pro celou rodinu.

 

Zážitkový park “Sunny-Mountain Erlebnispark“ v Kapplu uvede v nadšení všechny děti. S odbornou péčí zkušených instruktorů se zde malí adepti pomalu a hravou formou naučí stát na prkýnkách. Velkorysé podmínky na sjezdovkách, přívětivost k rodinám a jedinečný poměr ceny k poskytovaným službám v lyžařské oblasti je lákadlem pro hosty stejně jako pro místní obyvatele. 33 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti garantuje jedinečné potěšení z lyžování začátečníkům i pokročilým.

 Zájezdy Rakousko

Sjezdovky Ceník skipasů

1.050 m – 2.872 m.n.m.

65
Schlepplift
31
Sessellift
8
Kabinenbahn
3
Pendelbahn
0
Standseilbahn/Zahnradbahn
lehké sjezdy snadný 70 km
středně náročné sjezdové tratě střední  183 km
těžké sjezdy obtížný 70 km
Celkově 323 km

UBYTOVÁNÍ     POPTÁVKA