CZK / person / night / double room with breakfast Mölltal Glacier | David Klaus | travel manager service

Mölltal Glacier

Major ski resort in the Austrian Alps. It is a year-round resort with skiing on the glacier.

The foothill village Aplské we export first funicular railway in a special tunnel in the rock and then continue by cable car to the glacier. Na ledovci pak dopravu lyžařů zajišťují dvou až osmisedačkové lanovky. Perfektně upravované sjezdovky na ledovci Mölltal nikdy nejsou přeplněny lyžaři.

Zájezdy na Mölltal

Pro potřeby olympijského medailisty Stefana Eberhartera je Mölltal rakouským ledovcem č.1. Trails are wide enough for carving and snowboarding. Snowboardisté ve středisku Mölltal najdou funpark s 80 m long halfpipe and several obstacles. Díky stálým sněhovým podmínkám je ledovec Mölltal vyhledáván hlavně pro jarní lyžování, kdy jsou svahy zalité sluncem a přesto velmi kvalitní pro pohodlné lyžování. Díky nadmořské výšce a všem klimatickým podmínkám, zde garantujeme stoprocentní jistotu sněhu od října do Velikonoc.

At a height of 2800 m is large Panorama restaurant with sun terrace and sun loungers, service and sports store. In the whole area are available six-car, která vás vyveze Vás do výšky 3122 meters. Dále jsou k dispozici jedna čtyřsedačková lanovka, two dvojsedačky, one and one Poma double T.
The distance from the highest point to the station šestimístnémístné cab 5 kilometers and find a life here as a very good skiers, and beginners.

Sjezdovky umožňují volné lyžování i lyžování v hlubokém sněhu. Šířka horní sjezdovky je přibližně 500 meters, průměrná výška sněhové pokrývky se pohybuje oklo tří metrů. Doba provozu: October to May, nabízí se také letní lyžování od července do konce září, pochopitelně v závislosti na sněhových podmínkách.

Ledovec Mölltal

Mölltal Glacier

1.200 – 3.122 m. n. m. Summer / Winter

2šleprový vlek 5Sedačkový vlek 1Kabinová lanovka 0Lanovka 1Pozemní lanovka/Zubačka

Trails Ticket Prices

slight downhill Easy 24 km
moderately demanding downhill tracks Middle 30.5 km
difficult runs Difficult 16.5 km
Freeride / tours Freeride/ Trasy 25 km
Overall 71 km

 

Ubytování Flattach, Sporthotel Mölltal

ACCOMMODATION POPTÁVKA